Aktualności

Home / Aktualności

E2 KIT

Ponad 120 wystawców zgromadziło się w  Warszawskim Centrum Expo XXI na polskich targach Gas Show w tym miesiącu, aby zobaczyć premierę nowego zestawu Flashlube E2.
Nazwany po prostu “E2 Kit”, nowy system został opracowany i wyprodukowany w całości w australijskiej siedzibie spółki jako najnowsza innowacja w zwalczaniu recesji gniazd zaworów w autach konwertowanych na LGP i CNG, jako  poprawiona wersja istniejącego, wielokrotnie nagradzanego projektu wdrożonego na rynek w 2009 roku, z dodatkiem “Inteligentnej Pompy” i kolejnej generacji ECU.

Po licznych testach, oryginalny zestaw Flashlube elektroniczny stał się pierwszym na świecie produktem z przyznaną homologacją TUV w teście drogowym, jednak inżynierowie Flashlube widzieli możliwość poprawy sterownika poprzez współpracę z ekspertami w RMIT University w Australii i w ciągu ostatnich trzech lat dokonali licznych modernizacji .

Nowy E2 Kit został zsynchronizowany ze wszystkimi systemami LPG i CNG i oferuje proste pokrętło regulacji, które oferuje proste ustawienie dawkowania zgodnie z pojemnością silnika pojazdu, usuwając wszelkie komplikacje związane z programowaniem. Dodanie kabli “plug and play – podłącz i używaj” do zmodernizowanej jednostki, eliminuje również potrzebę lutowania podczas instalacji, a w połączeniu z nową funkcją testowania, gdzie dioda będzie się świecić światłem ciągłym przy ustawieniu na zero jeśli montaż jest wykonany prawidłowo, minimalizuje to błędy instalacyjne.

Kolejną poprawką  ECU jest to, że nowy zestaw jest również wyposażony w samozasysająca inteligentną pompę, mającą na celu  zainicjowanie przepływu płynu, jak tylko prawidłowa instalacja zostanie zakończona, oraz zatrzymanie pompowania, jeśli skończy się płyn, uniemożliwiając pracę na  sucho i spalenie pompy.

Tak jak w przypadku wszystkich modeli Flashlube, „E2 Kit” wyposażony jest w 500 ml butelkę prawdziwego płynu Valve Saver Flashlube, który również otrzymał nagrodę Inpro jako innowacja w dodatkach na tegorocznej wystawie. Formuła płynu, która została opracowana przez niemieckiego naukowca z CSIRO Wolfganga Kleunner w 1979 roku, była pierwszym na świecie rozwiązaniem zapobiegającym recesji gniazd zaworów i pozostaje jedynym tego typu produktem na rynku, który jest nieszkodliwy.

Udoskonalone funkcje nowego zestawu „E2 Kit” Flashlube zapewniają, że marka jest liderem rynku w zakresie innowacji i wzornictwa w rozwiązywaniu problemu recesji gniazd zaworów na całym świecie.

Projekt i wykonanie: SOS PC | Polityka prywatności | Klauzula informacyjna